Skupina Terran

 

Spoločnosť Terrán Kft. je prítomná na maďarskom a zahraničnom trhu. Našich zákazníkov obsluhujeme okrem Maďarska v ďalších ôsmich krajinách. Výrobné závody sa nachádzajú v Maďarsku (Bóly a Kuntszentmiklós) a vo Vlčanoch na Slovensku.

 

Výrobné fabriky v Maďarsku

Prvá poloautomatická výrobná linka bola spustená v roku 1993 v meste Bóly za osobnej zainteresovanosti zakladateľa firmy dr. Vilmosa Mészárosa.

V roku 1999 sme prešli na plnoautomatickú výrobu.

V roku 2008 bola zahájená výroba v meste Kunszentmiklós. Tento závod sa vyznačuje najmodernejšou výrobnou technológiou betónových škridiel v rámci koncernu Mediterrán.

 

Medzinárodné pôsobenie

Okrem Maďarska skupina TERRAN má pobočky v troch krajinách, prostredníctvom ktorých obsluhujeme požiadavky našich klientov v ôsmich štátoch. Tri pobočky sa nachádzajú:

  • na Slovensku
  • v Rumunsku a
  • v Chorvátsku

TERRAN Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2000 vo Vlčanoch (Slovenská republika). V roku 2004 tu bola postavená fabrika s plnoautomatickou výrobnou technológiou. Prostredníctvom tohto kroku sa zjednodušilo dodávanie tovaru na okolité trhy, znížili sa vzdialenosti dodávok, bola zvýšená efektivita práce a v neposlednom rade do dnešného dňa aj ochrana životného prostredia.

V roku 2004 boli založené ďalšie dcérske spoločnosti: MEDITERRAN Crijep d.o.o., v chorvátskom meste Pélmonostor a MEDITERRAN Rom srl., a rumunskom Kluži. V týchto krajinách máme rovnako celoplošné pôsobenie.

skupina-terran

Skupina do dnešného dňa:

  • má tri plno automatizované továrne
  • vyrába viac ako 30 miliónov škridiel ročne
  • a poskytuje 50 rokov záruky pre svojich zákazníkov na škridly.

Kvalitu zaručujeme dlhodobo

Dynamický rozvoj skupiny TERRAN poukazuje na naše ciele do budúcnosti: máme ambície stať sa vlajkovou loďou na trhu výroby betónových škridiel v Maďarsku a v okolitých krajinách. K naplneniu tejto predstavy je nevyhnutné silné technické pozadie, rozvojová a vývojová činnosť, kvalitný zákaznícky servis a požadovaná marketingová podpora. Najhlavnejšími benefitmi nášho zoskupenia však sú: zdravé ambície, oddanosť firemným hodnotám a cieľom a hrdosť na garanciu požadovanej kvality našich betónových škridiel, ktorú každý investor a zákazník očakáva.

Túto kvalitu 50 rokov zaručujeme pre každú strechu!

50-rokov-terran