Strešná krytina TERRAN po 15-tich rokoch

Ako sú so svojou strechou spokojní tí zákazníci, ktorí si túto strešnú krytinu kúpili medzi prvými? Traja z nich odpovedali na naše otázky a podelili sa s nami o svoje skúsenosti.

 

1. Prečo ste sa rozhodli práve pre strešnú krytinu značky Terran?
2. Koľko rokov ju máte na streche a ako ste s ňou spokojní?
3. Odporučili by ste strešnú krytinu značky Terran svojim priateľom či blízkym? Ak áno, prečo?

Pán Bódis:
„Mám iba samé dobré skúsenosti – aj s výrobkom, aj s výrobcom.“

1. Túto strešnú krytinu som si vybral pre jej tvar – páči sa mi nízka vlna. Oslovili ma aj jej dobré úžitkové vlastnosti, dostupná cena a dovoz zadarmo, ktorý sa na strešnú krytinu značky Terran vzťahuje aj v súčasnosti.
2. Na streche ju máme 15 rokov a počas tohto obdobia sme nemuseli rekonštruovať žiadnu jej časť, takže s vlastnosťami tejto krytiny sme naozaj spokojní.
3. Pravdaže, odporučil, aj pre služby, ktoré výrobca poskytuje. Ide o slovenský výrobok, takže v prípade akýchkoľvek problémov je tu možnosť promptne ich vyriešiť. Jednoducho povedané, mám iba samé dobré skúsenosti – aj s výrobkom, aj s výrobcom.

strecha-pana-badisa-cmscrop

Strecha pána Bódisa. Svoje rozhodnutie vybrať si práve krytinu značky Terran neoľutoval ani po 15 rokoch.

Pán Fördős:
„Za 15 rokov sme nemuseli vymeniť ani kus.“

1. Škridla M15 od značky Terran sa nám spolu s manželkou veľmi páčila, a to tvarovo aj farebne.Ďalším dôvodom bolo, že sme chceli podporiť domácu výrobu.
2. Naša strecha patrí medzi prvé strechy na Slovensku, na ktorých sa použila strešná krytina značky Terran, takže je to už takmer 15 rokov. Je to veľmi pevná škridla a hoci máme niekoľko rezervných kusov, nemuseli sme ešte vymeniť ani jeden kus.
3. Áno, odporučil by som ju. Je to pevná škridla – bude dobrým klobúkom pre váš domov na celý život. Strešnú krytinu tejto značky sme použili aj na našej vedľajšej stavbe a s typom Danubia, ktorý sme si vybrali, sme veľmi spokojní. A aj teraz po 15 rokoch by sme si spolu s manželkou znovu vybrali značku Terran.

strecha-pana-fordosa-cmscrop

Strecha pána Fördősa. Za 15 rokov od položenia strešnej krytiny nemusel vymeniť ani jeden kus.

Pán Sisák:
„S použitou strešnou krytinou sme úplne spokojní.“

1. Náš rodinný dom predstavuje už našu tretiu stavbu, takže sme radi, že sme konečne našli tú pravú strešnú krytinu. Pre značku Terran sme sa rozhodli aj na základe dobrých referencií, ktoré sa s ňou spájali od samého začiatku a platia dodnes.
2. V dome bývame už 14 rokov a s použitou strešnou krytinou sme úplne spokojní.
3. Samozrejme, strešnú krytinu tejto značky odporúčam každému. Aj my sami sme si pred pár rokmi znova vybrali túto značku na náš hosťovský dom.

strecha-pana-sisaka-cmscrop

Strecha pána Sisáka. So strešnou krytinou značky Terran je aj po 14 rokoch absolútne spokojný.

Pre ďalšie fotky kliknite na náš FB profil.