Pre podporu práce odborníkov sme zhromaždili všetky potrebné informácie.

Krycia šírka a krycia dĺžka

Na tejto stránke sme pozbierali a zoskupili technické informácie na základe produktových línií a iných, s nimi súvisiacich parametrov – krycia šírka, krycia dĺžka, vzdialenosť lát a prichytenie škridiel.

VIAC

Montáž betónových škridiel

Na tejto stránke získate informácie súvisiace s pokládkou škridiel, odvetrávania strechy, kontralaty a latovania. Okrem toho tu nájdete aj užitočné informácie ohľadne podstrešia ako aj tabuľky tesností a klasifikácií poistných hydroizolácii.

VIAC

Dáta k statickým výpočtom

Na tejto stránke Vám ukážeme dimenzovanie budovy, záťaže vyplývajúce z pokrytia strechy, ktoré môžu byť použité počas dimenzovania. Pripomíname tiež zopár dôležitých projekčných zásad, ktorých dodržanie je odporúčané.

VIAC

Poistné hydroizolácie

Na tejto stránke sa dozviete dôležité informácie ohľadne poistných hydroizolácii ako strešné fólie a doplnky k poistným hydroizoláciam.

VIAC 

Nadkrokvová izolácia – TERRANterm

Na tejto stránke sa dozviete technické parametre produktov nadkrokvovej izolácie TERRANterm ako aj ich použití a technických údajov.

VIAC

Odborné poradenstvo

Naši kolegovia Vám s ochotou ponúkajú odborné informácie. Pre zasielanie odkazu alebo nadviazanie kontaktu prosím kliknite sem.
Tel.: +421 911/104 418
E-mail: